maandag
15:30 - 16:15
alle 4-5 jaar
MFC De Wijert
Ilona
16:15 - 17:00
alle 6-8 jaar
MFC De Wijert
Ilona
18:15 - 19:15
2-6 jr. erv. 16+
Timpweg 3 - Studio 5
Ilona
19:15 - 20:30
>7jr. erv. en spitzen 16+
Timpweg 3 - Studio 5
Ilona
20:35 - 21:35
0-2 jr. erv. 16+
Timpweg 3 - Studio 5
Sonja
Start vanaf 30 oktober 2023
dinsdag
15:45 - 16:45
alle 11-15 jaar
Timpweg 3 - Studio 5
Melchior
16:45 - 18:00
wedstrijdniveau 8-18 jaar
Timpweg 3 - Studio 5
Melchior
toegang d.m.v. auditie
18:00 - 19:00
alle 16+
Timpweg 3 - Studio 5
Melchior
19:00 - 20:15
>10 jr. erv. 17+
Timpweg 3 - Studio 5
Ilona
toegang dmv auditie
20:20 - 21:35
6-9 jr. erv. 18+
Timpweg 3 - Studio 5
Ilona
woensdag
14:30 - 15:15
alle 4-5 jaar
Timpweg 3 - Studio 5
Deanna
14:30 - 15:15
alle 6-7 jaar
Timpweg 3 - Studio 3
Nikki
15:15 - 16:00
alle 6-7 jaar
Timpweg 3 - Studio 5
Deanna
15:15 - 16:00
alle 8-9 jaar
Timpweg 3 - Studio 3
Nikki
16:00 - 17:00
alle 7-9 jaar
Timpweg 3 - Studio 5
Ilona
16:00 - 17:00
alle 8-10 jaar
MFC De Wijert
Melchior
16:00 - 17:00
alle 10-11 jaar
Timpweg 3 - Studio 3
Isa
17:00 - 18:00
selectie 11-15 jaar
Timpweg 3 - Studio 5
Ilona
17:00 - 18:00
alle 11-15 jaar
MFC De Wijert
Melchior
17:00 - 18:00
wedstrijdniveau 8-16 jaar
Timpweg 3 - Studio 3
Isa
toegang d.m.v. auditie
18:00 - 18:15
beginner 12+
Timpweg 3 - Studio 5
Ilona
19:00 - 20:00
0-2 jr. erv. 17+
Timpweg 3 - Studio 5
Ilona
20:00 - 21:00
3-5 jr. erv. 17+
Timpweg 3 - Studio 5
Ilona
donderdag
16:00 - 17:00
alle 7-9 jaar
Timpweg 3 - Studio 5
Josephine
17:00 - 18:00
alle 10-14 jaar
Timpweg 3 - Studio 5
Josephine
18:00 - 19:15
3-5 jr. ervaring 16+
Timpweg 3 - Studio 5
Josephine
19:15 - 20:30
> 6jr. ervaring 16+
Timpweg 3 - Studio 5
Amarins
20:30 - 21:30
0-2 jr. ervaring 16+
Timpweg 3 - Studio 5
Amarins
vrijdag
13:45 - 14:30
alle 6-7 jaar
MFC De Wijert
Melchior
14:30 - 15:30
alle 8-9 jaar
MFC De Wijert
Melchior
14:45 - 15:30
alle 6-7 jaar
Timpweg 3 - Studio 5
Isa
15:30 - 16:30
alle 8-10 jaar
Timpweg 3 - Studio 5
Isa
15:30 - 16:30
alle 8-10 jaar
MFC De Wijert
Melchior
16:30 - 17:30
alle 10-11 jaar
MFC De Wijert
Melchior
16:30 - 17:45
wedstrijdniveau 8-16 jaar
Timpweg 3 - Studio 5
Isa
toegang d.m.v. auditie
18:10 - 19:10
wedstrijdniveau 8-18 jaar
Timpweg 3 - Studio 5
Melchior
toegang d.m.v. auditie
19:15 - 20:15
0-3 jr. ervaring 16+
Timpweg 3 - Studio 5
Amarins
zaterdag
09:00 - 09:45
alle 4-5 jaar
Timpweg 3 - Studio 5
Britt
09:45 - 10:30
alle 5-6 jaar
Timpweg 3 - Studio 5
Britt
10:30 - 11:30
alle 7-8 jaar
Timpweg 3 - Studio 5
Britt
11:45 - 12:45
alle 9-11 jaar
Timpweg 3 - Studio 5
Britt
12:45 - 13:45
selectie 11-15 jaar
Timpweg 3 - Studio 5
Britt
13:45 - 15:00
flamenco >6 jr. erv. 17+
Timpweg 3 - Studio 5
Ilona
zondag
maandag
15:30 - 16:15
alle 4-5 jaar
MFC De Wijert
Ilona
16:15 - 17:00
alle 6-8 jaar
MFC De Wijert
Ilona
18:15 - 19:15
2-6 jr. erv. 16+
Timpweg 3 - Studio 5
Ilona
19:15 - 20:30
>7jr. erv. en spitzen 16+
Timpweg 3 - Studio 5
Ilona
20:35 - 21:35
0-2 jr. erv. 16+
Timpweg 3 - Studio 5
Sonja
Start vanaf 30 oktober 2023
dinsdag
15:45 - 16:45
alle 11-15 jaar
Timpweg 3 - Studio 5
Melchior
16:45 - 18:00
wedstrijdniveau 8-18 jaar
Timpweg 3 - Studio 5
Melchior
toegang d.m.v. auditie
18:00 - 19:00
alle 16+
Timpweg 3 - Studio 5
Melchior
19:00 - 20:15
>10 jr. erv. 17+
Timpweg 3 - Studio 5
Ilona
toegang dmv auditie
20:20 - 21:35
6-9 jr. erv. 18+
Timpweg 3 - Studio 5
Ilona
woensdag
14:30 - 15:15
alle 4-5 jaar
Timpweg 3 - Studio 5
Deanna
14:30 - 15:15
alle 6-7 jaar
Timpweg 3 - Studio 3
Nikki
15:15 - 16:00
alle 6-7 jaar
Timpweg 3 - Studio 5
Deanna
15:15 - 16:00
alle 8-9 jaar
Timpweg 3 - Studio 3
Nikki
16:00 - 17:00
alle 7-9 jaar
Timpweg 3 - Studio 5
Ilona
16:00 - 17:00
alle 8-10 jaar
MFC De Wijert
Melchior
16:00 - 17:00
alle 10-11 jaar
Timpweg 3 - Studio 3
Isa
17:00 - 18:00
selectie 11-15 jaar
Timpweg 3 - Studio 5
Ilona
17:00 - 18:00
alle 11-15 jaar
MFC De Wijert
Melchior
17:00 - 18:00
wedstrijdniveau 8-16 jaar
Timpweg 3 - Studio 3
Isa
toegang d.m.v. auditie
18:00 - 18:15
beginner 12+
Timpweg 3 - Studio 5
Ilona
19:00 - 20:00
0-2 jr. erv. 17+
Timpweg 3 - Studio 5
Ilona
20:00 - 21:00
3-5 jr. erv. 17+
Timpweg 3 - Studio 5
Ilona
donderdag
16:00 - 17:00
alle 7-9 jaar
Timpweg 3 - Studio 5
Josephine
17:00 - 18:00
alle 10-14 jaar
Timpweg 3 - Studio 5
Josephine
18:00 - 19:15
3-5 jr. ervaring 16+
Timpweg 3 - Studio 5
Josephine
19:15 - 20:30
> 6jr. ervaring 16+
Timpweg 3 - Studio 5
Amarins
20:30 - 21:30
0-2 jr. ervaring 16+
Timpweg 3 - Studio 5
Amarins
vrijdag
13:45 - 14:30
alle 6-7 jaar
MFC De Wijert
Melchior
14:30 - 15:30
alle 8-9 jaar
MFC De Wijert
Melchior
14:45 - 15:30
alle 6-7 jaar
Timpweg 3 - Studio 5
Isa
15:30 - 16:30
alle 8-10 jaar
Timpweg 3 - Studio 5
Isa
15:30 - 16:30
alle 8-10 jaar
MFC De Wijert
Melchior
16:30 - 17:30
alle 10-11 jaar
MFC De Wijert
Melchior
16:30 - 17:45
wedstrijdniveau 8-16 jaar
Timpweg 3 - Studio 5
Isa
toegang d.m.v. auditie
18:10 - 19:10
wedstrijdniveau 8-18 jaar
Timpweg 3 - Studio 5
Melchior
toegang d.m.v. auditie
19:15 - 20:15
0-3 jr. ervaring 16+
Timpweg 3 - Studio 5
Amarins
zaterdag
09:00 - 09:45
alle 4-5 jaar
Timpweg 3 - Studio 5
Britt
09:45 - 10:30
alle 5-6 jaar
Timpweg 3 - Studio 5
Britt
10:30 - 11:30
alle 7-8 jaar
Timpweg 3 - Studio 5
Britt
11:45 - 12:45
alle 9-11 jaar
Timpweg 3 - Studio 5
Britt
12:45 - 13:45
selectie 11-15 jaar
Timpweg 3 - Studio 5
Britt
13:45 - 15:00
flamenco >6 jr. erv. 17+
Timpweg 3 - Studio 5
Ilona
zondag
No, thank you. I do not want.
100% secure your website.