Meld je aan voor een gratis proefles

Dansend door het leven? Deel je passie met Dans d’Alí. Vraag vrijblijvend informatie over onze lessen of kom gerust een keer langs. Trek je dansschoenen alvast aan!

Mocht je nog niet weten welke les je wilt proberen, bekijk dan onze roosters Rooster HoodlocatieRooster Helpman of een toelichting op de vele dansstijlen bij Dance d’Alí.

Dansend door het leven? Deel je passie met Dans d’Alí. Vraag vrijblijvend informatie over onze lessen of kom gerust een keer langs. Trek je dansschoenen alvast aan!

Mocht je nog niet weten welke les je wilt proberen, bekijk dan onze roosters, Rooster HoofdlocatieRooster Helpman of een toelichting op de vele dansstijlen bij Dance d’Alí. 

MaandagStudio 5     Docent
16.00-17.00Pop Show 7-9 jr.Amarins
17.00-18.00Pop Show 10-12 jr.Amarins
18.00-19.00Ballet mid./gev. 16+Ilona
19.10-20.25Flamenco 5-7 jr. erv.Ilona
20.30-21.30Ballet beg./mid. 16+Ilona
DinsdagStudio 5     Docent
15.45-16.45Streetdance/Hiphop 9-12 jr.Ilse
16.45-18.00Wedstijdteam Hiphop 10-14 jr.Ilse
18.00-19.00Salsation 16+Ilse
19.00-20.15Flamenco >10 jr. erv. selectieIlona
20.20-21.35Flamenco 8-9 jr. erv.Ilona
WoensdagStudio 5     Docent 
14.30-15.15Kleuterdans 4 jr.Ilona
15.15-16.00Ballet 5-6 jr.Ilona
16.00-17.00Ballet 7-9 jr.Ilona
17.00-18.00Ballet 10-13 jr.Ilona
18.10-18.55Castagnetten techniek 8x va.27/10Ilona
19.00-20.00Flamenco 0-2 jr. erv.Eva
20.00-21.00Flamenco 3-4 jr. erv.Eva
WoensdagStudio 3     Docent 
14.15-15.00Kleuterdans 3-4 jr.Sonsearaej
15.00-15.45Streetdance 4-5 jr.Sonsearaej
15.45-16.45Streetdance 6-8 jr.Sonsearaej
16.45-17.45Streetdance/Hiphop 13-17 jr.Sonsearaej
DonderdagStudio 5Docent
16.00-17.00Pop-Show 13-17 jr.Josephine
17.00-18.00Modern Jazz 9-11 jr.Josephine
18.00-19.00Modern Jazz beg./mid. 16+Sonsearaej
19.00-20.00Modern Jazz gevorderd 16+Sonsearaej
20.00-21.15Ballet vergev.& Spitzen 16+Ilona
VrijdagStudio 5Docent
14.30-15.15Kleuterdans 4 jr.Josephine
15.15-16.00Ballet 5-6 jr. Josephine
16.00-17.00Modern Jazz 6-8 jr.Josephine
17.00-18.00Modern 12-15 jr.Josephine
18.00-19.00Modern Jazz mid./gev. 16+ Josephine
19.00-20.00Tapdance beg./mid. 16+Amarins
ZaterdagStudio 5     Docent
09.30-10.15Ballet 5-6 jr.Ilona
10.15-11.15Ballet 8-10 jr.Ilona
11.15-12.15Ballet selectie 10-13 jr.Ilona
12.45-14.15Flamenco 1x p. 3wkn.Ilona

Maandag MFC De Wijert/Helpman Docent
15.30-16.15Ballet 4-5 jr.Sonsearaej
16.15-17.00Ballet 6-8 jr.Sonsearaej
Vrijdag  MFC De Wijert/Helpman Docent
13.45-14.30Streetdance 6-7 jr.Ilse
14.30-15.15Streetdance 7-8 jr.Ilse
15.30-16.30Streetdance/Hiphop 8-10 jr. VOLIlse
16.30-17.30Streetdance/Hiphop 10-13 jr.Ilse
Rooster Danszaal Europapark
Vrijdag Danszaal Europapark Docent
18.00-19.00Wedstrijd-Team HipHop 10-14 jr.Ilse

MaandagStudio 5     Docent
16.00-17.00Pop Show 7-9 jr.Amarins
17.00-18.00Pop Show 10-12 jr.Amarins
18.00-19.00Ballet mid./gev. 16+Ilona
19.10-20.25Flamenco 5-7 jr. erv.Ilona
20.30-21.30Ballet beg./mid. 16+Ilona
DinsdagStudio 5     Docent
15.45-16.45Streetdance/Hiphop 9-12 jr.Ilse
16.45-18.00Wedstijdteam Hiphop 10-14 jr.Ilse
18.00-19.00Salsation 16+Ilse
19.00-20.15Flamenco >10 jr. erv. selectieIlona
20.20-21.35Flamenco 8-9 jr. erv.Ilona
WoensdagStudio 5     Docent 
14.30-15.15Kleuterdans 4 jr.Ilona
15.15-16.00Ballet 5-6 jr.Ilona
16.00-17.00Ballet 7-9 jr.Ilona
17.00-18.00Ballet 10-13 jr.Ilona
18.10-18.55Castagnetten techniek 8x va.27/10Ilona
19.00-20.00Flamenco 0-2 jr. erv.Eva
20.00-21.00Flamenco 3-4 jr. erv.Eva
WoensdagStudio 3     Docent 
14.15-15.00Kleuterdans 3-4 jr.Sonsearaej
15.00-15.45Streetdance 4-5 jr.Sonsearaej
15.45-16.45Streetdance 6-8 jr.Sonsearaej
16.45-17.45Streetdance/Hiphop 13-17 jr.Sonsearaej
DonderdagStudio 5Docent
16.00-17.00Pop-Show 13-17 jr.Josephine
17.00-18.00Modern Jazz 9-11 jr.Josephine
18.00-19.00Modern Jazz beg./mid. 16+Sonsearaej
19.00-20.00Modern Jazz gevorderd 16+Sonsearaej
20.00-21.15Ballet vergev.& Spitzen 16+Ilona
VrijdagStudio 5Docent
14.30-15.15Kleuterdans 4 jr.Josephine
15.15-16.00Ballet 5-6 jr. Josephine
16.00-17.00Modern Jazz 6-8 jr.Josephine
17.00-18.00Modern 12-15 jr.Josephine
18.00-19.00Modern Jazz mid./gev. 16+ Josephine
19.00-20.00Tapdance beg./mid. 16+Amarins
ZaterdagStudio 5     Docent
09.30-10.15Ballet 5-6 jr.Ilona
10.15-11.15Ballet 8-10 jr.Ilona
11.15-12.15Ballet selectie 10-13 jr.Ilona
12.45-14.15Flamenco 1x p. 3wkn.Ilona

Maandag MFC De Wijert/Helpman Docent
15.30-16.15Ballet 4-5 jr.Sonsearaej
16.15-17.00Ballet 6-8 jr.Sonsearaej
Vrijdag  MFC De Wijert/Helpman Docent
13.45-14.30Streetdance 6-7 jr.Ilse
14.30-15.15Streetdance 7-8 jr.Ilse
15.30-16.30Streetdance/Hiphop 8-10 jr. VOLIlse
16.30-17.30Streetdance/Hiphop 10-13 jr.Ilse
Rooster Danszaal Europapark
Vrijdag Danszaal Europapark Docent
18.00-19.00Wedstrijd-Team HipHop 10-14 jr.Ilse